6.2013- ערוץ 1 IBA NEWS – חדשות באנגלית. במסגרת סיקור על  היוגה צחוק בירושלים. אלכס מתראיין על המהויות העמוקות וקיומיות במושג “צחוק” והתמודדות עם מצבי אבסורד באמצעות הומור.

05.2014 -ערוץ 98 – הטלוויזיה הקהילתית נתניה.
אלכס סטרניק וד”ר דינה אייזן על הומור טיפולי לגיל הזהב

01.2010 – ערוץ IETV  ערוץ יהודי אתיופיה בישראל.  אלכס סטרניק מתראיין ומספר את סיפורו כיצד התוודע לצחוק בחייו ומדוע בחר להביא את יקיר העם האתיופי בלצו’ ירמה לישראל. הראיון נערך במסגרת  הסיקור התקשורתי הנרחב שעשה הערוץ על ביקורו של מאסטר הצחוק העולמי בלצ’ו גירמה לארץ.

ערוץ RTS- הטלויזיה הסלובנית מריבור. אלכס מתראיין על עבודתו עם בהפצת הנונסנס והתמודדות עם מצבי אבסורד בחיים,  במסגרת ארועי יום הצחוק הבינלאומי. אלכס הוזמן ע”י קהילת היוגה צחוק של סלובניה להעברת קורס הכשרה.  מדקה 3:20

11.2014  מגזין The Reporter באתיופיה- לרגל יום הצחוק הלאומי האתיופי ה12- על עבודתו של אלכס עם מאסטר הצחוק העולמי ויקיר העם האתיופי בלצ’ו גירמה

11.2014 מאמר מטעם מחלקת יחסי הציבור בשגרירות ישראל באתיופיה על עבודתו של אלכס והפעילות שהעביר עבור כל הסגל הדיפלומטי

15.2.2012-  מהמגזין של מכון הערבה ללימודי הסביבה, קיבוץ קטורה.  פסקה המסקרת את הסדנא שהעברתי עבור סטודנטים ישראלים, ירדנים ופלשתינאים הלומדים תקשורת בלתי אלימה ולימודי סביבה ביחד.

11.2013, המגזין האינטרנטי proaging,  צחוק כשיטת טיפול טבעית לסרטן, חרדות, מחשבות אובססיביות ונדודי שינה. ראיון מקיף ומעמיק עם אלכס על המהות הטיפולית במושג הצחוק, סוגיו ורמותיו השונות,  הנונסנס, היציאה מהחוקים, אפיגנטיקה ומציאת תכלית לחיים.

05.2012- רדיו הלסינקי  NRJ אלכס מתראיין על עבודתו במהלך ביקורו בפינלנד לרג לקורס הכשרת מנחים שהעביר שהעביר.

03.2014 אלכס בראיון לרדיו 106FM על הדברים המעמיקים מאחורי הצחוק והנונסנסב